Ekspres Koli

Ekspres Kutu Koli Sizi Değerli Kılar!

Ekspres Kutu Koli Ambalaj San. Tic. Ltd. Şti.

İstanbul Ataşehir'de hizmet veren firmamız yüksek teknoloji ile donatılmış geniş alana kurulu imalatıyla hizmet vermektedir.
Ekspres Kutu Koli Ambalaj San. Tic. Ltd. Şti. Türkiyenin en kapsamlı Kutu basımı, Koli üretimi ve Ambalaj Ürünlerin imalatını yapan firmadır.
Ekspres Kutu - Türkiye'nin Yerli Kutu Koli Üreticisi
 • > Ekspres Koli Çözümleri
  • - Müşterilerimizin taleplerini belirlenen zaman ve şartlarda karşılamak.
  • - Kaliteli ürün uygun fiyat politikası ve Üretimden sonra hızlı sevkiyat yapmak.
  • - Firmanıza özel ebat ve baskı çalışmaları yaparak özel tasarımlı ürünleri çıkartmak.
 • > Sürdürülebilirlik

  Ekspres Kutu Koli Ambalaj San. Tic. Ltd. Şti. Firması olarak; Türkiye’nin en büyük markalarına Kutu basımı, Koli üretimi ve Ambalaj Ürünlerini imalatını yapan önde gelen firmalardan biriyiz. Birbirinden çeşitli ve farklı ürün grubuyla markanız için en doğru çözümleri sunmayı hedefliyoruz. Gelişmiş makine parkımız ile üretim kapasitesi yüksek ürünler çıkartıyoruz. İhtiyacınız olan tüm Kutu, Koli ve Ambalaj ürünlerinin imalatını yapıp belirtilen sürelerde teslimatını yapmaktayız.
  Her ölçü ve ebatta Karton Koli ve Kutu ürünleirinin imalatını yapmaktayız. Talep doğrultusunda firmalara özel çalışmaları en iyi kalite, en iyi hizmet ve en iyi fiyat ile müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Bizden fiyat teklifi almadan karar vermeyiniz. Hemen iletişim kanallarımızdan bize ulaşın size en kısa sürede en uygun fiyatlarımız ile dönüş yapalım.
 • > VİZYON

  En iyi çözümlerle farklı tasarımlar oluşturarak, kaliteden ödün vermeden Kutu, Koli sektöründe müşteri beklentilerinin üstüne çıkmak.

 • > MİSYON

  Yüksek standartlı,kaliteli hizmet,Profesyone ekip çalışmasına yatkınlık içerisinde, kaliteli malzeme kullanarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duyarak belirtilen sürelerde iş teslimatını yapmak.

 • > BANKA HESAP BİLGİLERİMİZ

  KUVEYT TÜRK KATILIM BANKASI
  HESAP ADI: EKSPRES KOLİ AMBALAJ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
  IBAN NO: TR950020500009706481300001


  TÜRKİYE İŞ BANKASI
  HESAP ADI: EKSPRES KOLİ AMBALAJ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
  IBAN NO: TR450006400000112220265276

Baskı Öncesi ve Sonrası Tam Destek!