Ekspres Kutu Koli

Ekspres Kutu Koli Sizi Değerli Kılar!

Elbise Kolisi Tekstil Kolisi Giysi Kolisi İmalatı

Giysi elbise tekstil kolisi uygun fiyat ve özellikleri ile Ekspres kutuda. Uzun süre ile kaldıracak eşyaları, elbiseleri, tekstil malzemeleri için kullanılır.


Askılı Elbise Kolisi Tekstil Giyim Kolileri İçin Mükemmel Çözüm

Askılı elbise tekstil kolileri; Giyim ürünlerin buruşmaması dış etkenlerden korunması istenen ürünler için özel üretilmiş koli çeşitleridir. Askılı elbise kolisi, askıda gitmesi gereken kıyafetleri korumak ve taşıma kolaylığı sağlar. Askılı Koli çeşitleri, profesyonel nakliye şirketlerinin ev ve mağaza taşımacılığında da en çok tercih ettiği seçeneklerden bir tanesidir. Özellikle tekstil sektöründe, nakliye firmalarında kullanılan bir ürün olan askılı koli içerisinde taşınan elbise, abiye gibi ürünlerin kırışmasını, deforme olmasını önlemektedir. Askılı koli içerisine özel üretimimiz olan elli askı koyulma bölgesi olan plastik aparat koli üzerindeki kesimli özel bölgeye yerleştirilerek çok kolay bir taşıma kolisi haline gelmektedir. Perakende  olarak da alabileceğiniz bu ürün kışlık veya yazlık kıyafetlerinizi kırışmadan gelecek mevsime kadar saklamanıza yardımcı olan bir üründür.

Koli Çeşitleri

Ekspres Koli de Üretilen Koli Modelleri Aşağıdaki Gibidir.

1.     Yandan Tutmalı Karton Koli

2.     Standart A-Box Karton Koli

3.     Kargo Kolisi

4.     Arşiv Kolisi Klasör ve Evrak Saklama Kolisi

5.     Elbise Kolisi Tekstil Kolisi Giysi Kolisi

6.     Taşıma Kolisi Ev Ofis Taşıma Kolileri

7.     Tripleks Ağırlık Taşıma Kolisi Palet Kolisi

8.     İhracat Kolisi Sevkiyat Kolisi

9.     Tek Oluklu Koli İnce Karton Koli

10.  Çift Oluklu Koli Kalın Karton Koli

11.  Ofset Baskılı Karton Koli

12.  Çerçeve Kolisi Tablo Kolisi TV LCD Kolisi

13.  Üsten Tam Kapaklı Karton Koli

14.  Seperatörlü Bölmeli Çift Oluklu Koli

15.  Kendinden Yarım Kapaklı Karton Koli

16.  Baskılı ve Baskısız Tava Karton Koli

Koli Fiyatları; Karton Koli Fiyatlandırılması Nasıl Yapılır?

Karton Koli ürünlerinde bol çeşit ve uygun fiyat ile satış burada. Koli fiyatları en uygun şekilde Ekspres Koli de üretilir. Koli fiyatları kolinin mukavemetine göre kalitesine göre fiyatlandırılır. Koli sektöründe en iyi fiyat teklifi almak için mutlaka iletişim formumuzdan teklif talebi oluşturun.


ÜRÜN ARAMA; giysi, tekstil, elbis+e8e, elbise kolisi, tekstil kolisi, giysi kolisi, elbise kaldırma kolisi, tekstil malzemeleri paketleme kolisi, elbise kaldırma kolisi,

Baskı Öncesi ve Sonrası Tam Destek!