Ekspres Kutu Koli

Ekspres Kutu Koli Sizi Değerli Kılar!

Üsten Tam Kapaklı Karton Koli Üretimi

Tam kapaklı koli, üsten tam kapak Koliler uygun fiyat ve özellikleri ile Ekspres kutuda. Tam kapaklı koli çökmeye karşı daha dayanıklı koliler için arayınız.


Tam Kapaklı Koli, Üsten Kapatmalı Taşıma Kolileri

Tam Kapaklı Koli genellikle ağır ürünlerin taşınması ve istiflenmesi için tercih edilir. Kolide tam kapak kullanılarak kolinin mukavemeti arttırılır. Tam kapaklı koli ürünleri, tam kapak kullanımı ile kutunun mukavemetini yükseltir. Bir nevi kapaklı kutu olarak da adlandırılan bu ürünler, ürünlerin depolanması için çökmeyi engeller. Bu sayede de koliler dayanma gücünü arttırır. Ürünlerin üst üste istiflenmesi için kapaklı koli kutu şeklinde kullanılan bu ürünler farklı boyutlarda üretilebilmektedir. Farklı bir ürün türü olarak da yarım kapaklı koli alt kapağı bulunan üst tarafı bulunmayan kutu olarak kullanılır. Micro dopel koliler kalınlık olarak Standart dopel kolilere göre biraz ince gibi görunse de mukavvemet açısından ortada herhangi bir fark yoktur, tek fark Micro Dopel koliler Standart Dopel Kolilere göre biraz daha ince gibi durmaktadırlar, aslına bakarsanız mukavvemet açısından herhangi bir fark yoktur, iki tip koli de 5 adet kağıdın birbirlerine lamine edilmesinden meydana gelmektedirler.

Koli Çeşitleri

Ekspres Koli de Üretilen Koli Modelleri Aşağıdaki Gibidir.

1.     Yandan Tutmalı Karton Koli

2.     Standart A-Box Karton Koli

3.     Kargo Kolisi

4.     Arşiv Kolisi Klasör ve Evrak Saklama Kolisi

5.     Elbise Kolisi Tekstil Kolisi Giysi Kolisi

6.     Taşıma Kolisi Ev Ofis Taşıma Kolileri

7.     Tripleks Ağırlık Taşıma Kolisi Palet Kolisi

8.     İhracat Kolisi Sevkiyat Kolisi

9.     Tek Oluklu Koli İnce Karton Koli

10.  Çift Oluklu Koli Kalın Karton Koli

11.  Ofset Baskılı Karton Koli

12.  Çerçeve Kolisi Tablo Kolisi TV LCD Kolisi

13.  Üsten Tam Kapaklı Karton Koli

14.  Seperatörlü Bölmeli Çift Oluklu Koli

15.  Kendinden Yarım Kapaklı Karton Koli

16.  Baskılı ve Baskısız Tava Karton Koli

Koli Fiyatları; Karton Koli Fiyatlandırılması Nasıl Yapılır?

Karton Koli ürünlerinde bol çeşit ve uygun fiyat ile satış burada. Koli fiyatları en uygun şekilde Ekspres Koli de üretilir. Koli fiyatları kolinin mukavemetine göre kalitesine göre fiyatlandırılır. Koli sektöründe en iyi fiyat teklifi almak için mutlaka iletişim formumuzdan teklif talebi oluşturun.


ÜRÜN ARAMA; kapaklı koli, tam kapaklı koli, üsten kapaklı koli, tam kapaklı karton koli, çökmeyen koli, kapaklı koli çeşitleri, tam kapak koli toptan üretim,

Baskı Öncesi ve Sonrası Tam Destek!